В ОДЕСІ ПЕРЕНЕСЛИ ЗАСІДАННЯ У СПРАВІ ЖК «ЗОЛОТИЙ БЕРЕГ» (ВІДЕО)

Засідання Київського райсуду Одеси у справі скандально відомої недобудови ЖК «Золотий берег» перенесли.

Йдеться про позов інвесторів щодо рішення міськради про будівництво житлово-готельного комплексу «Південний» на Фонтанській дорозі, 118а. Дії держреєстратора, який затвердив право власності «Південного», розглядають у обласному апеляційному суді. Через зв’язок цих справ позивачі вимагали тимчасово зупинити розгляд першої. Але суддя у клопотанні відмовив.

«Перенесення цієї справи, виклик повторний свідків і те, що це буде пізніше, ніж засідання у Калашнікова, дає можливості все ж таки збалансовано підійти до вирішення цього питання. Тим більше, як заявив Дроздовський, дійсно Михайлик хотів бути. Річ у тім, що у цій справі дружина Михайлика є позивачем. Він фактично займався справами “Золотого берега” від імені своєї дружини», — повідомив представник позивачів Федір Олексюк.

Конфлікт між забудовником ЖК «Золотий берег» (з новою назвою ЖК Aqua Marine) і замовником будівництва – кооперативом «Морський-1», та інвесторами триває роками. Ми неодноразово висвітлювали ситуацію в ефірі 7 каналу. Права на власність усіх пайовиків активно обстоював Олег Михайлик. За це, згідно з однією з версій, на нього й здійснили напад 22 вересня.

Источник

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *